Kartal, İstanbul, Türkiye 0216 575 47 78 satis@esnsistem.com

Modüler Yapı

Esn Servis Programı

Esn Web ve Esn Mobil servis programını rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri modüler bir yapıda olmasıdır. Modüler yapı sayesinde müşterilerimiz tüm modüllerin olduğu demoyu inceleyebilir ve ihtiyaç duydukları modülleri satın alabilirler. Esn Web yalnızca teknik servis programı olmayıp farklı modüllerle birlikte crm, kısmen erp sistemine rahatlıkla dönüşebilmektedir.

Örnek vermek gerekirse teknik servis programı yanında servis hizmeti kapatıldığında servis fişinin tek tuşla faturaya dönüştürülmesini ve e-fatura olarak gönderilmesini talep edebilirsiniz. Teknik servis paketi yanında ön muhasebe ve e-fatura paketlerinide satın alabilir ve tek bir yapıda servis ve muhasebe departmanlarınızı bir arada çalıştırabilirsiniz.

Sistem içindeki tüm modüllerin incelemesini www.esnsistem.com adresimizden yapabilirsiniz. Özellikle çözümler ve modüller başlıkları ile hangi paketlere sahip olduğumuzu detayları inceleyebilirsiniz. Ücretsiz demo talebinde bulunabilir ve demomuzu süresiz inceledikten sonra talep ettiğiniz paketlerin kiralamasını yapabilirsiniz

Adres

Çitlembik Sokak Polat Plaza No:6 D:15 Kartal İstanbul

satis@esnsistem.com

0216 575 47 78

0216 575 47 80

0553 231 16 88

© Servis Programı. Tüm Hakları Saklıdır. Designed by Esn Sistem